Podziękowania za wsparcie od firm z targów Animals Days.

Witajcie w ten piękny, wiosenny dzień!
Jak już wiecie z poprzednich postów, w zeszły weekend mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu ANIMALS’ DAYS w Nadarzynie. Pisaliśmy też, że spotkaliśmy wielu wspaniałych ludzi, którzy nas wsparli nie tylko finansowo w postaci cegiełek “Adopciaków”, ale także rzeczowo. W tym miejscu w imieniu całego stowarzyszenia i naszych podopiecznych pragniemy gorąco podziękować:

 • Firmie CERTECH, czyli wszystkim znany #BENEK ? – za przekazanie wysokiej klasy żwirku dla kotów (teraz kuwety mamy niczym na salonach, a koty czują się jak Pany 😀 ) oraz karmy i środków czystości. Tu należą się podziękowania także osobiste dla całego zespołu targowego firmy CERTECH za wyjątkową życzliwość wobec Naszej ekipy i wsparcie techniczne. Jesteście cudowni ❤️❤️❤️
  PS. Kto od Nas adoptował kota, ten wie, że nasze “bezpieczne” koty tylko w (błękitny) Benek ?
https://www.facebook.com/SuperBenek/
 • Firmie KOCI KOCI … DRAPKI, producentowi ekologicznych drapaków, które wszystkie koty uwielbiają! (Szczególnie nasze Adopciaki – patrzcie zdjęcie poniżej 😀 ) za niesamowite wsparcie naszych podopiecznych poprzez zakup wielluuuuuuuu cegiełek oraz przekazanie własnych drapaków! Nawet nam się nie marzyło, że nasi podopieczni będą mieli szansę skorzystać z takich cudownych, wysokiej klasy produktów! I w tym miejscu podziękowania oraz pozdrowienia dla całej życzliwej ekipy ze stoiska KOCI, KOCI DRAPKI za to, że pomogliście właśnie naszej organizacji i naszym kotełkom! ?
  PS. Wiecie, że zespół KOCI, KOCI …. DRAPKI kocha koty tak jak my ? ?
https://www.facebook.com/kocikocidrapki/?tn=%2CdK*F-R&eid=ARBMKu4Sn36TeuQmX4bkOZFExVZ_JXhgXq3KxnQQ4JDFE1WVU4VP4C811jFz7EMp8jDvtdBH0PBhyFHs
 • Firmie NATURE’S PROTECTION, producentowi wysokiej klasy karmy dla psów i kotów (nasze koty już sprawdziły !) za przekazanie naszym podopiecznym karmy o jakiej nam (i kotkom) się nawet nie śniło. Państwa pogoda ducha i uśmiech na twarzy, gdy przynieśliście nam paczki tak na nas podziałał, że prawie wybuchliśmy z radości! Serdecznie pozdrawiamy zespół NATURE’s PROTECTION i życzymy samych sukcesów, bo poza wspaniałym sercem, macie Państwo także wspaniałe produkty! ?
  PS. Prawdę mówiąc po otwarciu puszki sami zrobiliśmy się głodni ?
https://www.facebook.com/NaturesProtectionPolska/
 • Firmie FARMINA Pet Foods, producentowi innowacyjnych karm dla psów i kotów (naturalne, bezglutenowe i supermięsne ?) za wsparcie Bezpiecznego Kota, poprzez zakup cegiełek “Adopciaków” oraz przekazanie naszym podopiecznym specjalistycznych i różnorodnych karm. I tu przeżyliśmy kolejny szok -pomyśleliśmy, że nasze bezdomniaki oszaleją jak posmakują takich produktów ! I właśnie tak było! Sam zapach Farminy wywołał euforię w naszych domach tymczasowych! I oczywiście ślemy osobiste podziękowania oraz pozdrowienia dla naszych sąsiadek targowych z Farminy i życzymy, by dobroć, którą obdarzyliście tych najmniejszych, tych bezbronnych, wróciła do Was z jeszcze większą siłą! ?
  PS. Jak my teraz wytłumaczymy naszym kotom, że trzeba będzie zjeść też coś innego? ?
https://www.facebook.com/FarminaPolska/

Poniżej zdjęcia naszych bohaterów <3